+36 52 415 155/77717
mkhok@eng.unideb.hu

DE MK HÖK

4028 Debrecen, Ótemető utca 2-4.

joomla fanbox module joomla

>>>  KITÖLTÉSI ÚTMUTATÓ  <<<

>>>  PÁLYÁZATI ŰRLAP  <<<

KITÖLTÉSI ÚTMUTATÓ KIEMELT SZAKMAI ÉS TUDOMÁNYOS ÖSZTÖNDÍJ PÁLYÁZATI ŰRLAPHOZ

Értelemszerűen töltsd ki a szövegmezőket, majd pdf formátumban mentsd el és nevezd el az általad kitöltött űrlapot az alábbiak szerint:
Például: Nagy_János_2017.pdf

Miután ezt megtetted küldd el e-mailben  a  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  e-mail címre! A levél tárgya „Demonstrátor” legyen!

-   Elektronikus formában semmiféle igazolást nem fogadunk el!

-  Amennyiben hibásan küldted el a pályázati lapot, a javított űrlap küldésénél a levélbe tüntesd fel „Demonstrátor JAVÍTOTT”

Jó tanács:
Az e-mailben elküldött űrlapot néha hibásan csatolják egyes levelező programok, így érdemes a kimenő levelek között leellenőrizni a csatolás sikerességét.

Az űrlap nyomtatott, majd aláírt példányát juttasd el a HÖK irodába az űrlapon feltüntetett határidőig.

A pályázathoz index fénymásolatra nincs szükség!!!

A versenyeredményekről csak nyomtatott formában kell igazolást leadni.
(Oklevelek fénymásolata, nyelvvizsga fénymásolata, stb.)

Segítség a Szövegmező kitöltéséhez:

Tanszék:
Itt annak a Tanszéknek a nevét kell feltüntetni, ahol a demonstrátori tevékenységet fogod végezni.

Tanulmányi eredmények:
Az itt beírt adatoknak meg kell egyeznie a Neptunban szereplő adatokkal (átlagok, kreditek...).

Megszerzett nyelvvizsga bizonyítvány(ok):
Ide értelemszerűen a bizonyítványon feltüntetett adatokat írd, ha több nyelvvizsgával rendelkezel, akkor a következő sorokba azok adatait is tüntesd fel.  A beírt adatok csak az azt igazoló bizonyítványok fénymásolatával érvényesek! Figyelem csak az előző évben megszerzett nyelvvizsgát tudjuk figyelembe venni, mert az elmúlt egy éves teljesítményt vizsgáljuk.

Szakmai tevékenység az előző két félévben:
Értelemszerűen pipáld ki azokat a szakmai versenyeket, konferenciákat, ahol te is részt vettél, majd jelöld azokat, amin helyezést értél el.

Egyéb kiemelkedő szakmai tevékenység ill. tanulmányi verseny:
Ide minden olyan versenyt, szakmai tevékenységet, konferenciát tüntess fel, amin részt vettél az előző két félévben.
Például: Robotépítő verseny (Kolozsvár)

TDK tevékenység tervezet, kutatási tevékenység témaköre:
Ez a szövegmező a következő oldalra van elhelyezve, a Tanszéki ajánlással egy lapon. Ide legalább 10 sorban írd le, hogy milyen témakörből szeretnéd elkészíteni a TDK dolgozatodat, valamint egy rövid tervezetet az elkészítendő dolgozatodról. A Tanszék vezetőjének ez lesz segítségére a pályázatod támogatását illetően.

Ugyanezen az oldalon lévő tanszéki ajánlást a Tanszéknek kell kitöltenie, ami a pályázat beadásának a feltétele.

A pályázatok beérkezési határideje:

2017. március. 23 (csütörtök)
16:00, MK HÖK iroda

A nem megfelelően kitöltött vagy hiányos pályázatokat nem tudjuk elbírálni!!!

A pályázattal kapcsolatos kérdéseidet felteheted az This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  e-mail címen vagy a +36 30/753 55 02-es telefonszámon.

Oláh Balázs

Tanulmányi alelnök